Liitu treeningutega!

Saue JK treeninggruppidesse võetakse vastu noori alates 5. eluaastast.

Kuni 12. aastaste noorte vastuvõtul treeninggruppi ei ole varasem kokkupuude jalgpallimänguga eelduseks. Üle 12. aastastel noortel on varasem kokkupuude jalgpallimänguga kas mängides koolivõistkonnas, koduhoovis sõpradega või muul viisil, soovitatav. Meie treeningud toimuvad Saue Gümnaasiumi kunstmurul (Nurmesalu 9), Ääsmäe Põhikooli staadionil (Kasesalu 16, Ääsmäe,), Saue Midrimaa lasteaias, Ääsmäe lasteaias, Laitse Kirsiaia lasteaias ja Kasekese lasteaias.

Ootame uusi liitujaid järgmistesse treeninggruppidesse:

  • Saue 06/07
  • Saue 08
  • Saue 09
  • Saue 10
  • Saue 11
  • Saue 12
  • Saue 13
  • Saue 14-16
  • Ääsmäe 2010-2013
  • Tüdrukud

Treeningutega liitumiseks palume ühendust võtta oma sünniaastale vastava treeninggrupi treeneriga. Liitumissoovi võib avaldada nii telefoni kui e-kirja teel kuid võib ka lihtsalt esimesse trenni aegsasti kohale tulla ja ennast treenerile tutvustada. Nooremates vanusegruppides toimuvad tüdrukute ja poiste jalgpallitrennid koos.

Treenerite kontaktid on leitavad vastavale vanusegrupile vajutades siin.

Esimene treening

Treeningud toimuvad meil kunstmuruväljakul. Esimestes trennides pole putsade olemasolu vajalik, pigem tasub treeneri käest nõu küsida, milliseid putsasid kõige mõistlikum endale soetada oleks. Riietusena lühikesed või pikad püksid (sõltuvalt temperatuurist) ja särk.

Kuna talvisel ajal toimuvad trennid õues või Saue spordikeskuse hallis, siis treeninguteks on vajalik mitmekihiline soe riietus (pikad püksid ja pikakäistega dressipluus ja kilejope), kindad ja müts.

Treeningpaika jõudes astu julgelt treeneri juurde, ütle oma nimi ning seda, et tulid esimesse trenni. Suure sagina tõttu enne treeningu algust ei jää sa nii tegutsedes treeneri tähelepanuta.

Seejärel alusta vastavalt treeneri juhtnööridele oma esimese treeninguga Saue Jalgpalliklubis.

Mis edasi?

Esimene kuu on tutvumiskuu, mille eest me liikmemaksu ei küsi ning selle ajal jooksul pead jõudma selgusele kuidas trennid, treener ja trennikaaslased meeldivad. Kui kõik sobib ja otsus kindel, siis täida all olev registreerimisvorm.

Järgmisena tuleb külastada iSpordi poodi ja soetada endale Saue JK treeningvarustus. Kuna olenevalt grupist võib kohustuslik treeningvarustus erineda siis on mõistlik eelnevalt treeneri käest uurida milliseid asju täpselt vaja on ja mis on vabad numbrid võistlussärgile trükkimiseks.

Kui kõik see tehtud siis tere tulemast Saue Jalgpalliklubisse!

Registreeru siin!

Täida all olev vorm ja liitu treeningutega juba täna!

KOOSTÖÖPARTNERID

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

MTÜ SAUE JALGPALLIKLUBI

Reg. number: 80059728

Arveldusarve: LHV EE117700771002828098

Aadress: Kesa 3, Saue 76 505

E-mail: info@sauejk.ee

Telefon: +372 56 460 112