loogo

Turniiri III etapi alguseni on

Päeva
Tundi
Minutit

Covid-19 reeglid

Mask
deso

Seoses Covid-19 viiruse levikuga Eestis ja vastavalt Vabariigi Valitsuse kehtestatud koroonavastastele meetmetele, kehtivad Saue Spordihallis Kultuuriministeeriumi, Terviseameti ja korraldajate reeglid, mida palume kindlasti kõigil järgida!

Turniiril tohivad osaleda ainult mängijad ja treenerid, kes on täiesti terved ja tunnevad ennast hästi.

Turniiril osalejate perekonnas on kõik terved ja kellelgi ei esine haigusnähte (palavik, köha, nohu jne.). Turniiril osalejad ei tohi olla lähikontaktsed.

Treenerid, kohtunikud ja muu turniiridega seotud personal:

Turniirile pääsemiseks on vaja esitada:

* isikut tõendav dokument ja

* kehtiv COVID-19 haiguse läbipõdemise tõend või

* kehtiv vaktsineerimise tõend või

* kehtiv negatiivse PCR või antigeeni kiirtesti tulemus

Mängijad:

* Kuna Saue Talvekarikal osalevad mängijad on kõik alla 12-aastased, siis nemad ei pea vastavalt riiklikele reeglitele oma nakkusohutust tõestama

Pealtvaatajad:

Turniirile pääsemiseks on vaja esitada:

* isikuttõendav dokument ja

* kehtiv COVID-19 haiguse läbipõdemise tõend või

* kehtiv vaktsineerimise tõend

* Erinevalt treeneritest ja kohtunikest, täisealisi pealtvaatajaid
ainult testi alusel turniirile ei lubata!

Maski kandmine hallis (va. treenerid mängu ajal juhendades), riietusruumides ja teistes siseruumides on kõigile üle 12-aastastele kohustuslik!

Enne ja pärast halli sisenemist desinfitseeri käed. Selleks on spordihoones tagatud desinfitseerimisvahendid halli sissekäigu, riietusruumide, WC ja maja sissekäigu juures.

Pildid

A Tase

Saue Talvekarika I etapi pildid (04.12.2021)

B Tase

Saue Talvekarika I etapi pildid (05.12.2021)

A Tase

Saue Talvekarika II etapi pildid (15.01.2022)

B Tase

Saue Talvekarika II etapi pildid (16.01.2022)

Kontakt

MTÜ SAUE JALGPALLIKLUBI

Reg. number: 80059728

Arveldusarve: LHV EE117700771002828098

Aadress: Kesa 3, Saue 76 505

E-mail: info@sauejk.ee

Telefon: +372 56 460 112

2011 A teise etapi ajakava

Teine etapp 15.01 kell 18.00-21.00

KELL

MÄNG

TULEMUS

18:00

Viimsi MRJK - FC Infonet Tallinn

18:18

Raasiku FC Joker - JK Sparta Maardu

18:36

FC Infonet Tallinn - FC Kose

18:54

Viimsi MRJK - Raasiku FC Joker

19:12

FC Kose - JK Sparta Maardu

19:30

FC Infonet Tallinn - Raasiku FC Joker

19:48

JK Sparta Maardu - Viimsi MRJK

20:06

Raasiku FC Joker - FC Kose

20:24

JK Sparta Maardu - FC Infonet Tallinn

20:42

FC Kose - Viimsi MRJK

2012 A teise etapi ajakava

Teine etapp 15.01 kell 15.00-18.00

KELL

MÄNG

TULEMUS

15:00

TJK Legion RM - FC Järve

15:18

JK Tabasalu - Saue JK

15:36

FC Järve - FC Flora R.

15:54

TJK Legion RM - JK Tabasalu

16:12

Saue JK - FC Flora R.

16:30

FC Järve - JK Tabasalu

16:48

Saue JK - TJK Legion RM

17:06

JK Tabasalu - FC Flora R.

17:24

Saue JK - FC Järve

17:42

FC Flora R. - TJK Legion RM

2013 A teise etapi ajakava

Teine etapp 15.01 kell 12.00-15.00

KELL

MÄNG

TULEMUS

12:00

TJK Legion RM - FC Tiigrid

12:18

JK Tabasalu - Maardu LM

12:36

FC Tiigrid - Saku Sporting

12:54

TJK Legion RM - JK Tabasalu

13:12

Saku Sporting - Maardu LM

13:30

FC Tiigrid - JK Tabasalu

13:48

Maardu LM - TJK Legion RM

14:06

JK Tabasalu - Saku Sporting

14:24

Maardu LM - FC Tiigrid

14:42

Saku Sporting - TJK Legion RM

2014 A teise etapi ajakava

Teise etapp 15.01 kell 9.00-12.00

KELL

MÄNG

TULEMUS

9:00

TJK Legion RM - FC Ararat

9:18

FC Flora R. - JK Tabasalu

9:36

FC Ararat - FC I Tallinn AA

9:54

TJK Legion RM - FC Flora R.

10:12

FC I Tallinn AA - JK Tabasalu

10:30

FC Ararat - FC Flora R.

10:48

JK Tabasalu - TJK Legion RM

11:06

FC Flora R. - FC I Tallinn AA

11:24

JK Tabasalu - FC Ararat

11:42

FC I Tallinn AA - TJK Legion RM

2015 A teise etapi ajakava

Teine etapp 15.01 kell 9.00-12.00

KELL

MÄNG

TULEMUS

9:00

FC Flora R. - Maardu LM

9:18

Saku Sporting - Nõmme Kalju

9:36

Maardu LM - Saue JK

9:54

FC Flora R. - Saku Sporting

10:12

Saue JK - Nõmme Kalju

10:30

Maardu LM - Saku Sporting

10:48

Nõmme Kalju - FC Flora R.

11:06

Saku Sporting - Saue JK

11:24

Nõmme Kalju - Maardu LM

11:42

Saue JK - FC Flora R.

2011 B teise etapi ajakava

Teine etapp 16.01 kell 18.00-21.00

KELL

MÄNG

TULEMUS

18:00

Keila JK - FC Kose

18:18

Raasiku FC Joker Aruk. - Saue JK Roheline

18:36

FC Kose - Saue JK

18:54

Keila JK - Raasiku FC Joker Aruk.

19:12

Saue JK - Saue JK Roheline

19:30

FC Kose - Raasiku FC Joker Aruk.

19:48

Saue JK Roheline - Keila JK

20:06

Raasiku FC Joker Aruk. - Saue JK

20:24

Saue JK Roheline - FC Kose

20:42

Saue JK - Keila JK

2012 B teise etapi ajakava

Teine etapp 16.12 kell 15.00-18.00

KELL

MÄNG

TULEMUS

15:00

Anija JK - JK Sparta Maardu

15:18

FC Kose - Pakri SK

15:36

JK Sparta Maardu - Saue JK

15:54

Anija JK - FC Kose

16:12

Saue JK - Pakri SK

16:30

JK Sparta Maardu - FC Kose

16:48

Pakri SK - Anija JK

17:06

FC Kose - Saue JK

17:24

Pakri SK - JK Sparta Maardu

17:42

Saue JK - Anija JK

2013 B teise etapi ajakava

Teine etapp 16.01 kell 12.00-15.00

KELL

MÄNG

TULEMUS

12:00

Saue JK - Saku Sporting 14

12:18

FC Infonet ID - Kohila Püsivus

12:36

Saku Sporting 14 - Saue JK R.

12:54

Saue JK - FC Infonet ID

13:12

Saue JK Roheline - Kohila Püsivus

13:30

Saku Sporting 14 - FC Infonet ID

13:48

Kohila Püsivus - Saue JK

14:06

FC Infonet ID - Saue JK Roheline

14:24

Kohila Püsivus - Saku Sporting 14

14:42

Saue JK Roheline - Saue JK

2014 B teise etapi ajakava

Teine etapp 16.01 kell 9.00-12.00

KELL

MÄNG

TULEMUS

9:00

FC I Tallinn AA - Kohila Püsivus

9:18

FC Kose - FC Flora V.

9:36

Kohila Püsivus - Saue JK

9:54

FC I Tallinn AA - FC Kose

10:12

Saue JK - FC Flora V.

10:30

Kohila Püsivus - FC Kose

10:48

FC Flora V. - FC I Tallinn AA

11:06

FC Kose - Saue JK

11:24

FC FLora V. - Kohila Püsivus

11:42

Saue JK - FC I Tallinn AA

2015 B teise etapi ajakava

Teine etapp 16.01 kell 9.00-12.00

KELL

MÄNG

TULEMUS

9:00

FC Flora V. - Maardu LM

9:18

Saue JK Ääsmäe - JK Tabasalu

9:36

Maardu LM - Saue JK

9:54

FC Flora V. - Saue JK Ääsmäe

10:12

Saue JK - JK Tabasalu

10:30

Maardu LM - Saue JK Ääsmäe

10:48

JK Tabasalu - FC Flora V.

11:06

Saue JK Ääsmäe - Saue JK

11:24

JK Tabasalu - Maardu LM

11:42

Saue JK - FC Flora V.