Laupäeval osalesime 2005-2006 vanusegrupiga turniiril Kuusalu Cup. Turniiril osales kaheksa võistkonda ning kõik võistkonnad mängisid liigasüsteemis üksteise vastu. Turniiri saldoks jäi 3 võitu, üks viik ja kaks kaotust. Mängude lõppedes jäime jagama neljandat kohta, kuid omavahelise mängu kaotus Raasiku Joker I võistkonnale asetas meid tabelis tahapool ning jäime napilt eemale kolmanda koha mängust.
Turniiril mängisime esmakordselt teise formatsiooniga, ning mida mäng edasi, seda paremini said lapsed oma ülesannetest aru. Turniiri käigus paranes meie võistkondlik käitumine ning mäng mängult tegime aina vähem eksimus, mida iseloomustab ka meie alagrupi viimane mäng Nõmme Kalju vastu. Nõmme Kaljuga (hilisem turniirivõitja) mängus suutsid poisid teha super esituse. Suutsime asuda juhtima 1:0 ning oma mänguga suutsime saada kaasa elama ka pealtvaatajad. Kahjuks saime kollase kaardi ning pidime 2 minutit mängima vähemuses, mille tulemusel ka Nõmme Kalju viigistas. Selles mängus tegi super mängu meie väravavaht Maik, kes oma julguse ja pantrihüpetega päästis meid mitmel korral ning teenis kiidusõnu nii treenerite kui ka pealtvaatajate poolt.
Kokkuvõttes oli turniir edukas ja lapsed said heal tasemel mänge ning motivatsiooni, et treeningutel ja järgmistel turniiridel veel paremini esineda.

Mängude tulemused:
SJK 3 : 0 Kuusalu Kalev II (väravalööja: Timo 3x)
SJK 0 : 2 Kuusalu Kalev I
SJK 1 : 0 Raasiku Joker II (värvalööja: Timo)
SJK 1 : 0 Anija United (väravalööja Maik)
SJK 0 : 5 Läänemaa JK
SJK 0 : 1 Raasiku Joker I
SJK 1 : 1 Nõmme Kalju (väravalööja Henri)

Turniiril osalesid: Henri, Rico Marten, Karl Matthias, German, Maik, Rain, Timo, Carl Ciaran.

Treener Henri Heinsalu