Saue Cup 2016 meeleolukalt ja edukalt peetud!

Nädalavahetusel toimus Saue Gümnaasiumi võimlas esimest korda Saue Jalgpalliklubi poolt korraldatav turniir, kus osales 32 võistkonda ning kokku mängis umbes 300 mängijat erinevas vanuses. Laupäeval osalesid 2005 ja 2008 aastal sündinud lapsed ning pühapäeval 2007 ja 2009 sünniaastaga lapsed. Mõlemal päeval oli kaasa elamas rohkesti pealtvaatajaid, mis omakorda tekitas väga meeleolukaid olukordi ja vägevad emotsioone.
Meile teada olevalt esimest korda Eesti noorteturniiride ajaloos toimus koostöös KEMA FILM-iga tervest turniirist tagasihoidlik otseülekanne, mille kestvus kokku oli 25 tundi. Ülekannet jälgis kahel päeval kokku üle 1000 inimese, mille üle on ainult hea meel. Kõiki mänge on hetkel võimalik järelvaadata siit: https://www.youtube.com/channel/UCRV_zBlZkbVSYzdy-gZQ51A
Turniir oli edukas ka Saue Jalgpallikool-i jaoks, saavutati kaks II kohta (2007 ja 2009 vanuseklassis). Paljudele poistele oli see esmakordne turniiri kogemus. Loodetavasti tekitas turniir kõigis positiivseid elamusi ja andis motivatsiooni tulevikus pingutamiseks.
Saue Jalgpalliklubi jäi turniiriga väga rahule ja sai palju head tagasisidet teistelt klubidelt.
Täname kõiki osalenud klubisid, treenereid ja mängijaid, kes muutsid kogu turniiri huvitavaks: Keila JK, Tabasalu JK, Hiiumaa Jalgpall, Läänemaa Jalgpalliklubi, Põhja-Tallinna JK Volta, Harju JK Jüri Harju JK Peetri, Legion Lasnamäe, Nõmme Kalju FC 2008 Valge, Kuusalu JK Kalev, Pakri SK, Vasalemma JK .

Tulemused :
2005 vanuseklass
I – Vasalemma JK
II – Hiiumaa Jalgpall
III- Läänemaa Jalgpalliklubi

2007 vanuseklass
I – Legion Läsnamäe
II – Saue Jalgpallikool
III- Keila JK

2008 vanuseklass
I – Nõmme Kalju FC 2008 Valge
II – Hiiumaa Jalgpall
III – Harju JK Jüri

2009 vanuseklass
I – Pakri SK
II – Saue Jalgpallikool
III – Harju JK Peetri

Autasustamist aitas läbi viia Saue JK elav legend Erkki Liiv

Täname meie koostööpartnereid: Saue linn, iSport.ee, Haribo Eesti, Chupa Chups, KEMA FILM ja JDisain !

Turniiri fotod: https://www.facebook.com/pg/jalkafoto/photos/?tab=album&album_id=941941035940751